Radosna Matematyka dla uczniów klas 1-3 szkół podstawowych.

Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, iż to właśnie edukacja elementarna ma olbrzymie znaczenie dla przyszłości edukacyjnej dzieci.

Wałbrzych - Wrocław (szczegóły w części kontakt)

O tym, które cykle zajęć zostaną uruchomione, decyduje kolejność zgłaszania się uczestników i liczba chętnych.

1/4. Kółko matematyczne.

Inauguracja sobotnich wykładów Akademii
Umiejętności Matematycznych, z udziałem pana
Zygmunta Nowaczyka, zastępcy Prezydenta
Miasta Wałbrzycha.
     Celem zajęć jest pokazanie matematyki jako nauki prostej i przyjemnej oraz przygotowanie uczniów do konkursów matematycznych ich poziomu edukacyjnego.

Bardzo ważnymi efektami udziału w cyklu są również bardzo dobre oceny szkolne i poczucie sukcesów z matematyki.

Rozwiązujemy odpowiednio dobrane zadania, uczestnicy słuchają miniwykładów (powtarzających wiedzę szkolną w innej narracji lub rozszerzających ją) oraz cieszymy się zabawami matematycznymi i łamigłówkami.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, w naszej sali i trwają 45 minut.

Ceny i rabaty

Podane poniżej ceny dotyczą grup min. ośmioosobowych.
     Koszt spotkania dla jednego uczestnika - przed udzieleniem rabatów - przy zapłacie w ratach miesięcznych, płatnych z góry, to:
     w Wałbrzychu - 15,00 zł za 45 minut zajęć;
     we Wrocławiu - 20,00 zł za 45 minut zajęć.

Rabaty Akademii mogą zmniejszyć te koszty nawet o 25% - sprawdź rabaty.

W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu ze mną.

Jeżeli interesują Cię sprawy Akademii Umiejętności Matematycznych to zamów newslettery.

2/4. Szkolne kółko matematyczne.

Po solidnej porcji zadań matematycznych, pod koniec zajęć czas na rozrywkę ... również matematyczną!
     Szkolne kółko matematyczne dla klas 2 - Szkoła Podstawowa nr 1 w Świdnicy.

Jeżeli z jednej szkoły zgłosi się co najmniej 8 osób na zajęcia opisane wyżej, to istnieje możliwość odbywania spotkań cyklu w tej właśnie szkole. Oczywiście, jeśli grupa uzyska wcześniej zgodę dyrekcji swojej szkoły.

Ceny i rabaty

Koszty zajęć ustalane są indywidualnie z osobą reprezentującą grupę rodziców uczniów.

Rekrutacja

Zainteresowanych zajęciami Radosnej Matematyki w szkole proszę o kontakt ze mną.

3/4. Spotkania z łamigłówkami.

Każdy uczestnik bawi się edukacyjnymi łamigłówkami przestrzennymi, pokonując kolejne stopnie trudności wg własnego, indywidualnego, ale nadzorowanego i korygowanego przez nas, tempa. Późniejszy etap to współpraca w grupach oraz rozwiązywanie prostych zadań dotyczących łamigłówek.
     Efektem jest znaczne polepszenie koordynacji wzrokowo-ruchowej, koncentracji uwagi, cierpliwości i wytrwałości, uspokojenie osób nadpobudliwych oraz zdecydowane polepszenie inteligencji matematyczno-logicznej i wizualno-przestrzennej.

Skutkami są lepsze wyniki osiągane w szkole - z każdego przedmiotu - a szczególnie w zakresie matematyki i innych przedmiotów ścisłych (potwierdzone dwuletnimi badaniami na Wolnym Uniwersytecie w Brukseli).

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, w naszej sali i trwają 30 minut. Są prowadzone przeze mnie lub przez inną osobę z mojego zespołu.

Ceny i rabaty

Podane poniżej ceny dotyczą grup min. ośmioosobowych.
w Wałbrzychu - 10,00 zł za 30 minut zajęć;
we Wrocławiu - 15,00 zł za 30 minut zajęć.

Rabaty Akademii mogą zmniejszyć te koszty nawet o 25% - sprawdź rabaty.

4/4. Spotkania indywidualne.

Jeśli ktoś chce, abym pracował z jego dzieckiem indywidualnie, to służę swoją osobą, w miarę moich możliwości czasowych.

Ceny i rabaty

Koszt spotkania, przy zapłacie w ratach miesięcznych, płatnych z góry, to:
     w Wałbrzychu - 60,00 zł za 45 minut zajęć;
     we Wrocławiu - 90,00 zł za 45 minut zajęć.

Zamawianie newsletterów

Bezpłatne spotkania we wrześniowe soboty

Rabaty Akademii

Dla firm i instytucji

WakacyjnaMatematyka.pl

Poprawa-Matury.pl

Ogólnopolski Konkurs Matematyczne Preteksty
www.MatPret.pl

"Laurki" od milusińskich z przedszkoli

"Laurki" od milusińskich ze szkół

Pomoce dydaktyczne:

Radosne Sześciany

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące informacje e-mail'em to zapisz się na listę korespondencyjną - informacje w stopce strony.

18-07-2016. Instytut Matematyczny Uniwersytetu Wrocławskiego.
Miałem przyjemność prowadzić warsztaty dla uczestników międzynarodowej konferencji Children’s Mathematical Education - CME’16.
www.cme.rzeszow.pl