Akademia Umiejętności Matematycznych

zaprasza uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych
na bezpłatne spotkania z piękną, prostą i radosną matematyką
we wrześniowe soboty.

Warsztaty poprowadzi Marek Matejuk
współautor najlepszego podręcznika do matematyki w Europie (jedna z zaledwie kilkunastu takich osób w Polsce) oraz 19 innych podręczników, zbiorów zadań i poradników dla nauczycieli,
autor książki "Matematyczne Preteksty. 50 zadań",
autor ogólnopolskiego Konkursu Matematyczne Preteksty,
uczestnik Mistrzostw Polski w Grach Matematycznych i Logicznych,
uczestnik Maratonów Matematycznych,
wieloletni członek Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki,
członek Stowarzyszenia na rzecz Edukacji Matematycznej,
nauczyciel matematyki.

Wrześniowe soboty to warsztaty dla tych, którzy:
1) chcą dodatkowo rozwijać swoje zainteresowania na kółku matematycznym,
2) oczekują pomocy i chcą zobaczyć matematykę szkolną od innej strony, niż dotychczas,
3) chcą dodatkowo przygotować się do egzaminów (matura, e. gimnazjalny, e. ósmoklasisty).

Spotkania, w grupach dobranych poziomami, trwają po 45 lub 60 minut i odbywają się:
we Wrocławiu (ul. Dąbrowskiego 42), w soboty: 8 września 2018 r. i 15 września 2018 r.
w Wałbrzychu (ul. Psie Pole 10), w soboty: 22 września 2018 r. i 29 września 2018 r.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w sali, konieczna jest wcześniejsza rezerwacja.

Informacje i formularz rejestracyjny
wrześniowych spotkań sobotnich.